Parafia mateusza w Olsztynie przy ul. Popiełuszki

Msza święta zbiorowa za zmarłych (2 XI – 1 XII 2023 r.)

SHARE
, / 895

Zmarli, za których jest odprawiana msza święta zbiorowa

(2 XI – 1 XII 2023 r.)

Małgorzata i Jan Szamrajowie, Krystyna i Stanisław Iwiccy, Stefania i Wacław Gabrychowie, Anastazja, Helena i Jan Szamrajowie, Kazimiera i Jerzy Dziembowscy, Anna i Franciszek Dutkowie, Kinga Myk, Wanda Czerwińska, Irena i Jerzy Ignaszakowie/Czesław i Jadwiga Mosakowscy, Józef i Józefa, Beata, Anna i Michał Izdebscy/Zmarli z rodzin: Brzosków, Raczkierów, Lewińskich, Miesałów, Witków, Mielcarków, Śmigielskich i Jaworskich/Henryk i Stanisław Mąkowie, Bożena Abramczyk, Czesława i Józef Orzołowie, Józef i Barbara Kurzacowie, Barbara Burdach, Wiesława Śliska, Józef i Kazimiera Stolarczykowie, Czesław Głowacki, Alina i Andrzej Jurczykowie, Honorata i Henryk Lesińscy/Grażyna i Tadeusz Lipińscy, Eugeniusz Stawski, Leszek Dunikowski/Zmarli z rodziny Bagińskich, Zofia, Aleksander, Stanisław, Regina, Alicja, Józef, Jan, Antoni, Genia, Ks. Kazimierz Pacewicz, Ks. Kazimierz Suchodocki, Ks. Wiesław Śliwiński, Helenka Szakiewicz, Eugeniusz Zdanhiowicz, Henryk, zmarli z rodziny Perzanowskich, Michalina, Adolf, Antoni, Jan Kazimierz, Anna, Helena/Danuta, Irena i Alojzy Koziołowie, Tadeusz i Krystyna Smolińscy, Bożenna i Wacław Dębkowie, Henryk Kasperowicz, Zofia i Mieczysław Piotrowscy, Janina Drężek, Apolonia i Jan Dębkowie, Dorota i Wojciech Załęscy/Wiesław Sasin, Genowefa Kwiatkowska/Franciszek i Władysława Krajewscy/Teresa Strachota, Maryla Wiktor, Romuald Brylowski/Mateusz Burzyński, Weronika, Bolesław, Marian, Henryk, Mariusz Lubaszewscy, Kazimierz Kukle, zmarli z rodziny Burzyńskich, Dziadkowie z obojga stron/Edward, Tadeusz i Ewa Choromańsky, Danuta i Tadeusz Mierzejewscy/Józef, Jadwiga, Cezary, Halina, Czesława, Ryszard, Judyta, Augustyn i Danuta Pacewiczowie, Janina, Jerzy Brzozowscy, Roman, Felicja, Helena, Adam, Jadwiga, Aleksander, Maria, Stanisław, Stanisława Dudkowie, Aleksander i Leszek Petrymuszowie, Romana Pietrzak, Eugenia i Jan Skulscy, Stanisława Cichocka/Zygmunt Młyński, Leonarda i Albin Walaszkowscy, Jan i Teresa Krolikowie, Krzysztof Plaskowski, Krystyna i Henryk Żabińscy/Ryszard, Władysława, Zygmunt, Wiesław, Wacława, Zofia Błaszczakowie, Janina, Józef, Celestyn, Józefa, Wacław, Kazimierz, Józef Felkowie, Józef Dudkowski/ Alfonsa i Mieczysław Króliccy, Jan Maliszewski, Robert Kask, Tadeusz Stryjewski, Julka, Agnieszka, Adam Łukaszewscy, Jadwiga, Władysław, Wiesław, Włodzimierz, Stanisław Łukaszewscy, Dziadkowie z obojga stron/Janina, Kazimierz, Józef Kłosowscy, Agata, Józefa i Franciszek Trzcińscy, Alicja Umińska, Babcie i Dziadkowie z rodzin: Kłosowskich, Kruszewskich, Trzcińskich i Szczepańskich, Ciocie, Wujkowie, Kuzynki i Kuzyni/Józef i Maria Walusiowie, Zofia i Bolesław Wieczorkowie, zmarli z rodzin: Walusiów, Wieczorków, Wasilewskich/Zofia i Antoni Kiedowie, Janina i Włodzimierz Romanowie/Władysława, Roman, Włodzimierz, Krystian Jastrzębscy, Antoni, Janina, Roman Usarzewiczowie, Henryk Nowosoda, Tadeusz Jaworski/Zmarli z rodzin: Rutkowskich i Mielników/Andrzej, Michał, Jolanta, Maria, Pelagia, Mieczysław Piłatowie, Ewelina, Marianna, Stanisław Sobolewscy, zmarli z rodzin: Chodakowskich, Dygusów, Jurgów, Stasików/Adela i Jan Sobieccy, Krystyna Radecka/ Joanna Gałecka, Piotr Kułek, Maria, Władysław, Lubomierz Guzowie, Janina, Czesław, Mirosław, Krzysztof i Zbigniew Zabłoccy/Zmarli z rodzin: Kamińskich, Gabrielów, Hrycków, Góreckich/Jan, Zofia, Mieczysław, Jadwiga, Stanisława, Marek/Henryk Grzegarczyk, Henryk Niedźwiedzki/Piotr, Jan, Helena, Bogusław Szewczykowie, Zygmunt, Marianna Irena, Zdzisław, Tadeusz, Alicja Słoniowie/Genowefa Balcerzak, Grażyna i Bartłomiej Pestkowie, Stanisław Rogalski/

Anna i Lucjan Złotorowiczowie, Emilia, Helena i Ignacy Laudańscy, Ks. Stanisław Majewski, Maria Koźmian, zmarli z rodzin: Złotorowiczów, Worotyńskich, Laudańskich, Łuneckich/Apolonia i Alfons Jankiewiczowie, Michał, Antonina, Apolonia, Oskar, Alina Wróblewiczowie, Tekla Puszko, Helena, Roman Augulisowie/Dziadkowie, Rodzice i Brat Charzewscy, zmarli z rodziny Nagiewiczów, Dziadkowie Repcewiczowie, Rodzice i Brat Trzcińscy/Kazimierz Rakowski, Tadeusz Pszczółkowski, Klara i Eugeniusz Gurtowscy/Czesław, Henryk Sulikowscy, zmarli z rodzin: Sulikowskich, Kendrów, Breckich-Sawickich, Koprowskich, Oleksiaków, Urszula i Albert Klaperowie, Maria i Stanisław Zaporowiczowie, Zofia Oleksiak/Genowefa i Wincenty Szostkowie, zmarli z rodziny Sznajderów/Kazimierz Obrębski, Zofia, Stanisław, Tadeusz Jurgowie, Marianna, Jerzy Kordowscy, Józef Wajszczyk, Barbara Fijałkowska, Andrzej Borkowski/Teresa Krakowiak, Irena, Werner Hermańscy, Benjamin, Agnieszka Olechowie, Eugeniusz, Marianna, Władysław Bastkowie, Janina Nowogrodzka/Donat, Eugeniusz, Franciszek, Ryszard, Jan, Tomasz Linowscy, Wanda Andrzejczuk, Helena, Paweł Kubaczowie/ Paweł Woroniecki, Karolina Kułakowska, Artur Grabowski, Apolonia, Grzegorz Linowscy/Zmarli z rodzin: Święcickich, Banasiów, Wdowiaków, Kalitów, Plisnerów, Miłosków, Leżańskich, Nowogrodzkich, Grudniewskich/Halina Nurczyk, zmarli z rodzin: Nurczyków i Czajków/Filomena, Władysław, Władysław, Hieronim Bugnaccy, Janusz, Mieczysław Karpińscy, Anna i Franciszek Sitkowie, Dagmara Weremko, zmarli z rodzin: Bugnackich i Sitków/Grzegorz, Stefania, Michał, Jan Butkiewiczowie, Gertruda, Marcela, Władysław, Cecylia, Miron, Andrzej Szostakowscy, Janina, Jan Pieterwasowie, Anna, Jan Stodolscy, Paweł Dudek/Agnieszka, Wiktor Szczepańscy, Piotr, Elżbieta Zoryjowie, Leszek Olszewski, Lech Stodolski, Zbigniew Cylwik, Dariusz Jankowiak, Krystyna, Roman Tomczakowie/Genowefa Strojczyk, Romuald Seraczyn, Stanisława, Jan Mrozowie/Zmarli z rodzin: Gryżewskich, Saciłowskich, Serenów, Orzechowskich, Rafałków, Pietrzyków, Zarembów, Graczewskich/Zdzisław Dej, Agata, Witalis, Jaś, Edward, Alina Marian, Bronisława, Rozalia Michałowska, zmarli z rodzin: Skupińskich, Gawrońskich, Ładuchów, Dejów, Cichowskich, Gwiazdów, Wasilewskich, Łanieckich/Genowefa, Jan, Agnieszka, Andrzej Lilienthal, Katarzyna i Stanisław Krzosowie, Lucyna i Zygmunt Wierzbiccy, Krystyna, Bernard, Jan, Henryk Przybyszewscy, Weronika i Jan Zalewscy, Klara Cudnochowska, Anna i Anastazja Pyrczak/Katarzyna, Franciszek, Aleksandra, Władysław, Marek, Julian Baranowscy/Jadwiga, Józef Huleccy, Czesław Andrzejewski/Stanisława, Piotr, Stanisław Wiśniewscy, Michał Wus, Jan Leśniak, zmarli z rodzin: Rząbów, Kalinowskich, Węclewiczów, Bochińskich/Anna i Antoni Bogdańscy, Bronisława, Bolesław i Wiesław Gajowniczkowie, Regina Rabiak/Maria, Jan, Zofia, Jan Dąbrowscy, Grażyna Zięba, Karolina i Wojciech Wnękowie/Jerzy, Wiktor, Zofia Surudowie, Michał, Maria, Helena, Krystyna, Eugeniusz, Hipolit Smoliczowie/Zmarli z rodziny Sikorskich/Anna, Ignacy, Stanisław Sadowscy/Zofia, Czesław Abramczykowie, Stanisława, Józef Szcześniakowie/Eugenia, Gabriel Leśniewscy, zmarli z rodzin: Bieniakońskich, Wolmanów, Kuprianów/Franciszka, Jan Roman, Władysław Grochowscy, zmarli z rodziny Czerepkowskich/Michalina, Stefan, Leszek, Stanisława, Piotr Parzychowie, Marianna, Bolesław, Jerzy, Franciszek, Wiktoria Bączkowie, Władysława, Stanisław, Marianna, Feliks Ambroziaków, Rozalia, Stanisław, Elżbieta Górscy, Roman Ogrodowczyk, Ewa Żebrowska/Stanisław Pieńkos, Genowefa i Władysław Zygmuntowie, Marianna i Zdzisław Cybulscy, Anna Wocial, Władysława, Czesława i Teofil Kojtkowie, Dziadkowie Pieńkosowie i Kojtkowie/Artur Kwint, Teresa, Krzysztof, Katarzyna, Mieczysław Sobótkowie, Stanisław i Stanisława Gutowie/

 

Stanisław, Aniela, Józef, Franciszka Kwiatkowscy, Kazimiera, Irena, Józef Dąbrowscy, Agnieszka, Tadeusz Polińscy, Józef, Józefa, Krystyna Bartkowiakowie, Genowefa, Maria Przedwojskie, Maria, Henryk Vogtowie, Wiesława Oroń, Andrzej Łagocki/Eleonora Drzewiecka, Anna Januś, zmarli z rodzin: Lubowieckich, Folgów, Piękników, Brzozowskich, Bielskich, Kondrackich, Bućków/Zofia, Dorota, Franciszek, Józef, Longina, Zofia Kobusowie, Apolonia i Józef Siedleccy, Basia Świekatun/Aleksander, Romualda, Józef, Helena Wieńscy, Józef, Bronisława, Wacław, Franek Magnuszewscy, Celina, Kazimierz Stanisław, Bolesław, Bronisława Szamretowie, Stefania, Józef Badurowie, Zdzisław, Stanisław Kuklowie, Ks. Józef Kotta, Zbigniew Sock, Sławek Dzik, Zofia i Dolek Bajorowie, Jola, Władysław/Robert, Krzysztof, Zygmunt, Marianna, Kazimierz Dybińscy, Mieczysław, Jadwiga, Katarzyna, Franciszek Wilgowie, Wanda Aniołkowska, Jan i Genowefa Grabowscy, Kazimierz Zakrzewski, Julian i Franciszka Rzodkiewscy/Jadwiga, Eugeniusz, Krzysztof Kutowie/Zofia i Józef Tabaka, Janina, Marian, Emilia, Adolf Gołaszewscy, Henryk i Edward Koprowie, Alina Grodzka, Janusz Dąbrowski, Kazimierz Kalinowski/Wiesław Lubański, Aleksandra, Kazimierz, Czesław Gierykowie/Bolesław Kaczmarczyk, Krystyna, Henryk, Zbigniew, Janina, Jan Seliwiakowie, Marianna i Władysław Szczechowie, Sabina i Bolesław Kaczmarczykowie, Lucyna Piskurewicz/Jacek Borowski, Agnieszka, Józef Żmudzińscy, Jan Ługowski/Eliza, Marian, Janina Wądołowscy, Krystyna, Jan Ławrynowiczowie, Bronisława, Jan Kolendowie/Jerzy, Jan, Kazimiera Brzozowscy, Czesław, Juliana Górscy, Irena Chrzanowska/Romuald, Jadwiga, Stefan Goździołkowie, Wiesław, Bronisława, Władysław Krukowscy/Halina, Eugeniusz, Marcin Zalescy, Józefa, Zygmunt, Grzegorz Michalscy, Celina, Czesław, Eugeniusz Nowaccy, Teresa, Zbigniew, Teresa, Marian, Marek Lenartowie/Jan, Stefania, Piotr, Dziadkowie, zmarli z rodzin: Radzkich, Frąckiewiczów, Zaleskich, Nowackich, Szelugów, Ks. Roman Bodański, Ks. Stefan Nowak, Ks. Izydor Antosiak, Ks. Mieczysław Leśnikowski, Ks. Kamiński/Edward, Zofia, Halina Korycińscy, Zdzisław, Zofia, Jan Nowakowie, Krystyna, Tadeusz, Maryla Krasoniowie, Piotr, Maria, Janina Szymankowie/Maria, Mieczysław, Leszek Bojaryńcowie, Czesława Pawlicka, zmarli z rodzin: Czechowiczów, Litwinów, Wojciukiewiczów, Wrzyszczów i Kolasów/Maria, Jadwiga, Aleksandra, Piotr, Jan Supińscy, Irena, Wanda, Stanisław, Józef, Kazimierz Wysoccy, Helena i Jan/Zmarli z rodzin: Gapców, Orzołków, Nosków, Parzychów, Połęwskich/Zmarli z rodzin: Litwińskich, Lejmanowiczów, Bartkowskich/Czesław, Sławomir, Stanisław, Zenon, Barbara Światłowscy, Jan, Maria, Michał, Anna i Piotr Ożgowie, Krystyna, Grzegorz, Andrzej Strągowscy, Adam, Zofia Kowalscy/Anna, Helena, Józef Chylińscy, Stanisława i Józef Jakubcowie, Józefa, Stanisław, Mirosław Judziakowie, Teresa i Ryszard Palińscy, Grażyna i Stanisław Jaśkiewiczowie, Ewa i Jan Pawlakowie/Zmarli z rodzin: Grodzkich, Lipskich, Stawickich, Figielów, Sakowiczów/Zenon, Bogdan, Józef Piersowie, Marianna, Bolesław, Anna, Konstanty Osowieccy/Artur, Stanisław, Teresa Szymańscy, Edmund, Robert, Anna Trzaskalscy, Jan Kostka, Zbigniew Kwiatkowski, Waldemar, zmarli z rodzin: Szymańskich, Głuszniewskich, Trzaskalskich, Józefków, Sadowskich/Ludwika, Antoni, Ewa, Stanisław, Aleksandra, Tadeusz Borsowie, Tekla, Jan Bombowie, Marianna, Józef Manieccy, Genowefa, Czesław Krysikowie, Stanisława, Wacław, Jerzy Głogowscy, Ks. Leon, Albertyna, Bronisław, Jadwiga, Teofil Hryniewiccy, Zofia Wilk, Krystyna Serafin/Zofia, Antoni Olewniccy, Krystyna, Marian, Bogdan Chojnaccy, Marianna, Stanisław Noweccy/Aleksandra, Henryk, Witold, Danuta, Bogdan, Kazimierz, Dziadkowie Szczepkowscy, Helena, Piotr, Marian, Dziadkowie Krzykowscy/Genowefa, Jan, Łukasz, Marcjanna, Jan Grabowscy, Zofia, Bronisław, Helena, Bogdan, Anna, Jolanta, Stanisław Wilgowie, Maria i Czesław Zielscy, Ks. Józef Wójcik, Ks. Jerzy Kupeć, Ks. Bronisław Magdziarz/Robert Dybiński, Jadwiga i Mieczysław Wilgowie, Tadeusz Tworkowski/

Kazimierz, Zofia, Jan, Bożena, Zdzisław, Beata, Wiesława Zakrzewscy, Bożena Rzeszowska, Ala Melgaard, Bronisława, Wincenty Opalachowie, Genowefa i Wincenty Gwiazdowie, Zofia i Józef Krajewscy, Maria Drążdż/Jakub, Władysław Kosowscy, Wacław Szóstakowski/Albin, Wiesław, Kazimierz Wilochowie, Leokadia, Antoni Budkowie/Jadwiga i Franciszek Tańscy, Stanisław Lipski/Mirosław, Apolonia, Marian, Zofia Osełkowscy, Helena, Henryk, Antoni Grossowie, Janina, Władysław Grzegorczykowie, Klara i Bernard Kasprowiczowie, Kazimierz Wallerin, zmarli z rodziny Piątkowskich/Franciszka, Jan, Antoni, Józefa Szutowiczowie, Agnieszka, Józef Bartczakowie, Antonina Sawicka, Irena, Stanisław, Adam, Aleksander, Jadwiga, Jan Karpińscy, Mieczysław, Stefania, Bronisław, Ryszard, Genowefa, Wawrzyniec, Ks. Zygfryd Zastoccy, Józef, Czesława Daniłowscy, Teresa, Władysław Kodowie, Adam, Łucja Dziekońscy, Paweł, Zofia Kacperscy, Wanda, Jan Illerowie, Stanisław, Czesława Okońscy, Ks. Wiktor Szota, Ks. Jan Nowak, Apolonia Markowska, Zofia Biernat/ Luba, Henryk, Marianna, Bonifacy, Piotr Sienkiewiczowie, Antonina, Teodor Karpiejowie, Melania Moszczyńska-Łukowska, Mikołaj Łukowski, Anna, Jan, Józef Langowscy, Genowefa, Antoni, Benedykt, Stanisław, Wacław, Alfred Zalewscy, Cecylia, Arkadiusz Szemplińscy, Jan Kontarowicz, Jan Bartosiewicz, Karol Kołakowski, Ewa Borczon, Helena Kopczyńska, zmarli z rodzin: Sienkiewiczów, Langowskich, Karpiejów i Zalewskich, Abp Wojciech Ziemba, Abp Edmund Piszcz, Ks. Michał Ingo Czaja.

Ks. Kazimierz Płatek, Hildegarda Płatek, Janina i Jan Aciszewscy, Marta, Stefania, Barbara Dziewiurowie, Sławomir Tychlak, Janina, Kazimierz, Stanisław, Apolonia Roratowscy, Maria, Stanisław, Karolina, Wacław Guriańczykowie, Marianna, Jan, Leszek Czeczurowie, Hanna, Włodzimierz Bieniasowie, Janina, Jola, Marek, Zdzisław Pękalowie, Pelagia, Tadeusz Żbikowie, Katarzyna Stelmach, Czesława, Stanisław Arciszewscy, Jerzy Szczypiorwski, Hanna Skrzynecka/Marianna, Irena, Rozalia, Franciszek, Grzegorz Klimkowie, Mariusz, Stanisława, Stanisław Koziccy, Jerzy, Stefania, Anotni Polakowscy, Cecylia, Zygmunt Samselowie, Tomasz Moszczyński, Stanisław Wasiak, Krzysztof Kotłowski, Ignacy, Marcyjanna Dzierlatkowie, Elżbieta Gustawska, zmarli z rodzin: Kozickich, Klimków, Wasiaków, Kunkowskich, Polakowskich, Szczepanków/Stanisław Olszewski, Antonina, Juliusz Karczykowscy, Irena Tracewska, Ks. Bronisław Magdziarz, Ks. Stanisław Baranowski/Kazimierz, Alina, Kazimiera, Antoni Lubaszewscy, Danuta, Edward, Jarosław Miszewscy, Roman Hawrylec, Paweł Bartosiak, Krystyna Januszko/Wacław Kazimierz, Jan, Barbara, Irena, Aleksander, Janina, Tadeusz/Wanda, Jan Władysław, Weronika, Ignacy, Teresa, Longina, Zofia, Stefan, Genowefa, Julia, Urszula, Łukasz, Marianna, Stanisław, Henryk/Genowefa i Marian Zakrzewscy, Adela i Ignacy Żyznowscy, Krzysztof Koroniewski/Kazimierz, Stanisława, Andrzej, Marianna Pełkowie, Zofia, Władysław, Stanisław Krajnikowie, Stanisława Wojciechowska/Wiesława i Eugeniusz Kopciowie oraz rodzice z obojga stron, Wiesław, Wojtek, Asia/Helena, Roman, Lucyna Wróblowie, Maria, Józef, Władysława, Władysław Szyjkowie, Barbara, Ryszard Piłatowie, Wanda, Edmund Kucharczykowie, Barbara, Józef Kwiatkowscy, Halina Śleszyńska, Irena, Czesław Kowalscy, zmarli z rodzin: Wróblów i Szyjków/Marcin, Jerzy Kubowie, Michał Żmijewski, zmarli z rodzin: Kubów, Dąbrowskich, Skonecznych, Garbowskich, Żmijewskich, Dwulatów, Dajnowskich/Zofia i Władysław Stachelkowie, Czesława i Czesław Szablakowie/Maria, Antonina, Edward Jelonkowie, Stanisława, Stanisław Smolarscy, Henryk Mazgal, Anna Popczyk, Andrzej, Stanisława Borkowscy, Anna Popczyk/Jadwiga, Adela, Józef, Antoni, Jan, Zygmunt, Teresa Magunowie, Jadwiga, Leokadia, Piotr, Fryderyk, Franciszek Karusewiczowie, Kazimiera, Kazimierz Stępniowie, Antonina, Jolanta, Józef, Jan Kisielewscy/Kazimierz i Wiktoria Szpręgielscy, Krystyna i Antoni Ziarniccy, Adam, Anna, Jadwiga Piątkowie/Zofia i Henryk Kozonowie/Irena Bączek/Andrzej Baucki, Antonina i Kazimierz Danilewiczowie, Leokadia Urbańska, Zofia i Mariusz Narkowiczowie, Elżbieta Ramotowska, Aneta Sokołowska, Wojtek Boruczka, Michał Soloczylas, Kamil Wyszomirski, Michał Brzeziński, Kazimiera i Stanisław Lubelscy/Władysław, Jadwiga, Mieczysław, Henryk, Aleksandra, Stanisław Poniatowscy, Sabina, Bolesław Krystosiakowie/Henryk, Stanisława, Henryk, Stanisław, Rozalia, Stanisław, Onufry, Marianna Ścibek, Stanisław, Marianna, Franciszek, Stefania, zmarli z rodzin: Domianów i Milewskich/Stanisława, Stanisław, Stanisław, Sławomir Murzynowie/Stefania, Bronisław Stachelkowie, Halina, Józef Krugłowie, Ryszard Wróblewski.

Stanisława, Jan Wełnowie, Stanisława Strzelecha, Jerzy Zyner, Jadwiga, Bronisław Zawistowscy, Włodzimierz Kalin/Stefania, Andrzej Strojczykowie, Genowefa Mróz, Joanna, Henryk Seraczynowie, Adam Kowalczyk/Maria, Władysław, Maciej Górscy, Ludmiła, Edward, Zbigniew Jestrzębscy, Janina, Adam, Kazimierz Wilczewscy, Helena, Jerzy Kmitowie, Tadeusz Ciesielski.

Marianna, Tadeusz, Jan Lipkowie, Leszek, Celina, Stefan Konertowie, Anna Kajzer, Sabina Szepietowska/Anna Janus, zmarli z rodzin: Staniszewskich, Kubiaków, Dąbrowskich, Piórkowskich, Szmatowiczów.

Franciszek, Julian, Teresa Brodzikowie, Irena, Stanisław, Karol, Andrzej Skurczyńscy/Piotr, Henryk, zmarli z rodzin: Brakonieckich, Sikorskich, Makowskich, Lamków, Krysiewiczów, Zalewskich, Pieniążków, Mieczkowskich, Zajkowskich, Sokołowskich, Sułeckich, Klepackich, Ks. Cwalina, Ks. Orłowski, Ks. Burzyński, Ks. Dąbkowski, Ks. Magdziarz.

Józefa, Maria, Michał Podgórscy, Apolonia, Adam, Henryka, Henryk, Czesław, Jadwiga, Jan, Grzegorz Branickich, Ryszard, Stanisława, Halina Bohdanowiczowie, Justyna Beksa, Stanisława Sosnowska, Ks. Surma, zmarli z rodzin: Podgórskich, Wójcików, Branickich, Klocków, Bohdanowiczów, Palmowskich, Rodziewiczów/Jerzy, Marta, Eudokia, Mieczysław Machowscy, Andrzej, Bronisława, Kazimierz Przeorscy, Marianna, Adam, Jan, Teodor Maciakowie, Helena, Kazimierz Kulewscy, Apolonia, Stanisław Strzelewscy, Ks. Julian Żołnierkiewicz/Maria, Czesław, Konstancja, Władysław, Stanisława, Józef Banasiowie, Maria, Antoni, Józef, Anna Skuzowie, Elżbieta, Stanisław, Maria, Władysław Kotwicowie, Helena, Stanisław Grędziszewscy, Krystyna, Jan Adamscy, Irena Gierszyńska, Urszula, Henryk Żempołuchowie.

Zmarli z rodzin: Piórkowskich i Kisielów.

Marta, Stefan Miękusowie, Edmunda, Tadeusz Tatuchowie, Anna, Waldemar Lewandowscy, Maria Orzoł/Zofia, Edward, Mirosław Bączykowie, Alfreda, Konstanty, Wojciech Jóźwikowie/Stanisława, Józef, Jerzy, Władysław Kowalscy, Jadwiga, Zenon, Stanisław, Zdzisław Jaroszewscy, Halina Kamieniecka, Janina Kalisz, Cecylia, Stanisław Santorkowie, Roman Kopik, Krystyna Jezierska, zmarli z rodzin: Paduchów, Salamończyków.

Anna, Józef, Zdzisław, Ireneusz, Wiesław, Grażyna Piskorzowie, Jadwiga, Jeny Gintowt, Stanisława, Feliks Jałochowie, Agnieszka Krasowska, Sandra Sozownik/Janusz Bogdański, Wojtek Roszuka, Tadeusz Wroński, Lidia, Piotr Loro, Aleksandra, Antoni, Stanisław, Krystyna Figielscy, Marianna Starykowicz, Jadwiga Michalska, Daniel Mroczek, Stefan Grzyb, Wiesław, Kazimierz Puszczyńscy, Grzegorz, Kazimierz, Bronisława Stefanowiczowie, Irena Hepner, Jadwiga, Marek Kosmatkowie, Jan Kaczyński.

Tadeusz, Julian, Marta, Henryk Miecznikowie, Wacław, Józef, Genowefa Główkowie, zmarli z rodzin: Mieczników, Główków, Jegiełłów, Stankiewiczów, Świstaków/Józef, Marek, Anna, Jan Butkiewiczowie, Regina, Ignacy Kamińscy, Irena, Jan, Jacek Domżalscy, Iwona, Zbigniew Komosowie, Kazimierz Mazur, Mirosława Żabiełowicz.

 

Lista uaktualniona 2023-11-12 (godz. 21.00)