Parafia mateusza w Olsztynie przy ul. Popiełuszki

Ogłoszenia duszpasterskie

SHARE
, / 17175

Uroczystość Trójcy Świętej

 

 

W liturgii Kościoła wspominamy:

Wtorek: bł. Michała Kozala bpa i męczennika

 

Czwartek: Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało.  Msze będą odprawiane 7.30, 8.30, 10.00, 11.30 (bez kazania) Msza o godzinie 18.00 odwołana.  Procesja w tym roku wyrusza z parafii bł Kardynała Wyszyńskiego (Pieczewo) do Parafii B.DZ. Matki Kościoła.

 

Piątek: św. Alberta Chmielowskiego

 

Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe, zawsze kwadrans przed Mszą wieczorną.

 

Zdjęcia z uroczystości Pierwszej Komunii św. do odebrania w zakrystii.

 

Trwają zapisy na 39 Warmińską Pielgrzymkę Pieszą na Jasną Górę (31.VII – 12.VIII) przez stronę pielgrzymkawarminska.pl, lub tel. 576 969 961, plakat z informacjami znajduje się z tyłu kaplicy

 

Dziękuję serdecznie za każdą modlitwę i złożoną ofiarę na budowę naszego kościoła. Dziękuje za każdą choćby najmniejszą ofiarę, która umożliwia nam prowadzenie prac budowlanych. Dziękuje za ofiary wpłacone na konto parafialne, czy przy okazji tacy, czy w zakrystii. Prace elewacyjne wciąż trwają, nasz kościół z każdym dniem pięknieje. Wielkie Bóg zapłać.

Jeżeli ktoś by miał życzenie dołączyć do budowniczych naszego kościoła,

nr naszego konta 26 8857 0002 3014 0187 4519 0001

Bóg zapłać